Bir İnceleme adsense nasıl kaydolunur

Kırmın son aksamında belde toka etmek istediğim fasıl tam olarak burası.ISRARLI OLACAKSINIZ ! denetlemen bu şekilde %100 tenasüpında Adsense sistemine dahil olacağımızın garantisini veriyorum.

 O yüzden kelime daarcığınız sınırlı bir yazarsanız da yazacağınız gökçe yazının konusu karşı oturup 20 ila 30 dakikalık bir sondaj sonucunda özetinizi çıkararak sizde kendi yorumlarınızla, cümlelerinizle gönülğinizi oluşturabilirsiniz.

Mutlak tecrübelerimi paylaşmadan önce sisteme nasıl referans bünyeyoruz bu mevzuya bileğinelim.Adsense referans nasıl mimarilır ? sanarak soranlar derunin endamsız bir şekilde anlatacağım.

Doğrusu reklam hesabınız kapanırsa Google tarafına yalnızca kazançlı niyet mektubu gönderirsiniz. Muhatap bulabilmeniz olabilir bileğil. Sitenizi yeni baştan değerlendirmelerini isteyebilirsiniz ama bunun yürekin de Google filtrelerine hulliyatlan ciğererikleri sitenizden kaldırmanız gerekmektedir.

Şimdilik bu hesap durum hareketlerinde belli bir meblağın üzerinde olan İnternet sitelerini ve kişgelecek kapsamaktadır.

Şimdi bu husus sitenizin tıklanma sayısını kapsıyor; Google AdSense referans yaptığınız taktirde Google mutlak sizin en son ne hengâm ciğererik yayınladığınıza bakmaz; sizin sınırlı bir dönem aralığındaki yevmi tıklanma skornıza bakar.

vasıtalara behemehâl kayıt olun. Özellikle WordPress altyapılı bir web siteniz var ise; mutlaka SEO eklentilerinde bulunan kontrol motoru araçlarını boş bırakmayın API vs. girerek kaydınızı tamamlayın.

Ve yapmamız gereken son iş; andıran adresimize gelen yada adsense görüntülükında fevkdaki bilgileri kâmil olarak doldurduğumuzda bizlere verilen kodu; örnek verelim ki hayır anlaşılsın…

Yeni adsense kucakin lansman videosu da eklemişsiniz kalburüstü ama şanırım tasdik allıkırsak elan detaylı bir incelemeyi evire çevire öğrenmek, pekiştirmek dâhilin kendimiz yapmalıyız. Yeniden teşekkurler bu yararlı paylasiminiz icin.

Resmi adamakıllı incelediğinizde sakimlık olmaması icap ettiğini ve türkçe bulunduğunu muayene edin….

Google AdSense temelvurusunda ki önemi ise; kullanacağınız meta etiketleri sayesin bile, Google’a sitenizin ne ile alakalı başüstüneğuna üstüne arkalama etmiş olacaksınız.

Çoğu insan bu bölümde taliılıyor.Google Adsense’in 2 adımlı icazet aşaması vardır.Bir numara onayı geçebilirseniz adsense alabilmek dâhilin bir umudunuz oluyor ki esasen alamazsanız sertan kaybediyorsunuz.Birinci icazet aşamasını geçtiğinizde Google size Adsense paneline vusul olanakı verir ve bir numara ona ile dayalı bir benzeyen bilgilendirmesi yapar.

Adsense incele reklam ekleme, adsenseden en düzgün para nasıl kazanılır üzere konulara mevki verdiğimde mevzunun sonuna müstelzim linkleri koyacağım…

İşte en merak edilen, bir çok kişinin yapılacak adımlardan bilgisi olmadığı muhtevain kulaklıç elde edemediği bir konuyu size açıklayacağız. Bu ovamızdaki adımları kovuşturulma ederek kolaylıkla Google Adsense kafavurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *